Rytectví

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta nebo objednávka placena na běžný účet do 14 dnů zaplacena, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši Kč 500,-. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi Pravidly obchodu a smluvní pokutou v této výši.

Dále si Vám dovolujeme upozornit, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou postoupeny společnosti Deredes s.r.o (www.checkout.cz) k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených.

Jako dlužníka vás také necháme zapsat do Centrálního registru dlužníků.

Veškeré objednávky, včetně REZERVACÍ, jsou závazné dle našich Pravidel obchodu a dle Občanského zákoníku § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb

 

www.fair-cod.cz - obchod zabezpečen proti nekorektním zákazníkům

Tento nákupní řád nabývá účinnosti dne 20.12. 2010

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů
 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 Rytectví | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart